regulamin

Regulamin

I. SPRZEDAWCA

Sklep internetowy AYLABIOLABS, działający pod adresem www.kamiwaza.pl prowadzony jest przez Ayla BioLabs ul. Pogodna 20 / 3 05-077 Waszawa Wesoła

II. PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Sklep prowadzi sprzedaż Towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat dostępnych Towarów Sklep zamieszcza na stronie www.kamiwaza.pl

Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę www.kamiwaza.pl Dla złożenia zamówienia nie jest konieczne wcześniejsze logowanie.

2. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mailem generowaną automatycznie wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.

3. Po dokonaniu powyższych kroków, Sprzedawca odpisze w ciągu 48 godzin. Potwierdzi przyjęcie zamówienia lub ewentualnie odmówi jeśli towar jest niedostępny. W sytuacji gdy realizacja zamówienia wymaga dłuższego czasu niż standardowy Sprzedawca poinformuje o tym Klienta.

4. Odmowa przyjęcia zamówienia lub upływ czasu przeznaczonego na przyjęcie zamówienia powoduje niedojście umowy sprzedaży do skutku. To, co było świadczone na poczet wykonania zobowiązania, podlega zwrotowi. Odmowa przyjęcia zamówienia nastąpi w szczególności wówczas, gdy Towar jest niedostępny w magazynie Sprzedającego.

5. Sprzedawca określi w przybliżeniu czas realizacji zamówienia. Wówczas Klient w ciągu 24 godzin ma prawo przyjęcia tak zmodyfikowanej oferty . W przypadku odmowy przyjęcia przez Klienta zmodyfikowanej oferty lub upływu 24 godzin od wysłania do Klienta zmodyfikowanej oferty, umowa sprzedaży nie dochodzi do skutku. To, co było świadczone na poczet wykonania zobowiązania, podlega zwrotowi.

6.Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży: paragon lub faktura VAT w zależności od życzenia Klienta. Dokument sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie towary wybrane do zamówienia są skompletowane i gotowe do wysyłki.

III. KOSZTY DOSTAWY I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD (do wyboru podczas składania zamówienia).
2. Opłata za wysyłkę (ceny w zł) Pocztą Polską:
-Przelew:  19zł;
-Za pobraniem:  14zł;
-Kurierem (przedpłata): 15zł;

Na terenie wybranych krajów Europy:
przesyłka listowna polecona priorytetowa –  80,6 zł;

3. Zamówienia składane w Sklepie są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
4. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do trzech dni roboczych. Na czas oczekiwania składa się: czas realizacji zamówienia (skompletowanie towarów do zamówienia) + przewidywany czas dostawy.

IV. FORMY PŁATNOŚCI

1. W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby

Płatności:

1.za pobraniem – przy odbiorze przesyłki

2. Przelewem na rachunek bankowy Marta Jarzynowska Pekao SA nr konta: 39 1240 2702 1111 0010 2319 7960

3. PayU

V. REKLAMACJE

1. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym Towarze wad fabrycznych lub uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu. W takim przypadku prosimy o kontakt aby rozwiązać problem najbardziej korzystnym sposobem .

2. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

3. Reklamacje powinny być wystawione na dane sklepu Ayla Biolabs Andrzej Jarzynowski, ul Pogodna 20 / 3, 05-077 Warszawa, NIP: 821 136 53 23.

4. Klient ma możliwość wysłania reklamacji za pośrednictwem listu bądź na adres mailowy sklepu: kamiwazabio@gmail.com.

5. Reklamacje można złożyć w terminie 14 dni daty od otrzymania towaru.

VI. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Złożenie zamówienia stanowi zarazem zgodę Klienta na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych dla celów realizacji umowy.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.kamiwaza.pl

[/vc_column_text][vc_column_text]I. SPRZEDAWCA

Sklep internetowy AYLABIOLABS, działający pod adresem www.kamiwaza.pl prowadzony jest przez Ayla BioLabs ul. Pogodna 20 / 3 05-077 Waszawa Wesoła

Kontakt

Ayla Biolabs,
Pogodna 20/3
05-077 Warszawa

503-156-928

kamiwazabio@gmail.com