Regeneracja włosów

Regeneracja włosów

Regeneracja włosów

Włosy nawet te naturalnie gęste i mocne trudno jest utrzymać cały czas w idealnej kondycji. Są ważną częścią naszego wizerunku i chcemy, żeby ich wygląd był jak najbardziej satysfakcjonujący. Regularne dbanie o zdrowie skóry głowy zapewni, że będziemy wyglądać zdrowiej i młodziej. Dlatego tak ważna jest odpowiednia regeneracja włosów.

Niestety włosy są często niszczone przez ich nieumiejętne prostowanie, farbowanie czy działanie promieni słonecznych. Stają się przesuszone, matowe i coraz częściej wypadają. Jest to oznaka tego, że skóra głowy nie jest w stanie dostarczać im odpowiednich składników odżywczych i brakuje im witamin i minerałów, które sprawiają, że są lśniące, mocne i nie wypadają.

Nie ma jednak co się martwić, odpowiednia regeneracja włosów zapobiegnie ich nadmiernej utracie. W celu poprawy stanu zdrowia skóry głowy stosuje się  wcierki, maski, suplementy diety albo specjalne zabiegi przeprowadzane w salonach fryzjerskich.

Kolejnym sprawdzonym sposobem, żeby poprawić stan skóry głowy jest wykorzystanie naturalnych olejków roślinnych. Substancje chemiczne zawarte w szamponach czy odżywkach często obciążają włosy albo mogą uczulać. Dlatego pozbądź się drogich, zawierających wiele substancji chemicznych produktów do pielęgnacji włosów i zapoznaj się z kosmetykami naturalnymi. Nie ma to jak maksymalne wykorzystanie tego, co ma do zaoferowania natura. Obecnie na rynku jest dostępnych coraz więcej ekologicznych kosmetyków zawierających naturalne ekstrakty z roślin, które wspomogą regenerację włosów.

Wśród nich wyróżnia się Kamiwaza. Jej działanie łączy w sobie wykorzystanie bioaktywnych substancji. Jest to w 100% naturalny preparat na wypadanie włosów, nie zawiera parabenów, siarczanów czy silikonów. Jego działanie opiera się na starannym skomponowaniu czterech roślin – buku, brzozy, łopianu i pokrzywy, które wspomogą nie tylko regenerację włosów, zapobiegną wypadaniu włosów oraz zmniejszą łupież.

Kontakt

Ayla Biolabs,
Pogodna 20/3
05-077 Warszawa

+48 503-156-928

kamiwazabio@gmail.com