Zadowoleni klienci

Opinie o nas

Włosy są mocniejsze

Włosy mocniejsze, zdrowsze, nabrały życia. Odstawiłam w kąt inne odżywki. Mimo zapachu, który na początku mnie lekko zniechęcał, przełamałam się, a w rezultacie po 2 miesiącach jestem bardzo zadowolona.

Kasia

Efekty rewelacyjne

Uwielbiam Kamiwaza, codziennie przez kilka miesięcy stosowałem ten produkt.
Efekty rewelacyjne, włosy są mocniejsze i już tak nie wypadają, wręcz rosną jak dzikie.

M.B.

łyse plamki powoli znikają

Na początku dość sceptycznie podchodziłem do sprawy, jednak po około 2 miesiącach zauważyłem, że łyse plamki powoli znikają. To było prawdziwe ukojenie! Kuracja trwa i z niecierpliwością czekam na dalsze rezultaty.

Marek D

Najlepszy środek

Muszę wyrazić zachwyt preparatem „KAMIWAZA”, ponieważ moje włosy były słabe, kruche, wypadały, słabo rosły. Chciałam ładnie wyglądać jak każda kobieta. Stosowałam różne środki, jakie tylko na rynku się pojawiały, a efekty marne. Dopiero przez przypadek natknęłam się na Kamiwazę, przyznam, że to najlepszy środek jaki miałam do tej pory.

Maria Barańska

Jedyny który pomaga

Odżywka Kamiwaza bardzo pomaga mi w utrzymaniu włosów – byłam w sytuacji beznadziejnej, włosy wychodziły mi całymi garściami. Ponieważ choruję na białaczkę szpikową, od 11 lat biorę chemię w tabletkach. Od czasu kiedy używam Kamiwazy włosy mi nie wypadają, skórę mam bardzo zdrową, a włosów jest coraz więcej. Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki – to jest lek jeden jedyny, który mi pomaga, i moje samopoczucie jest z dnia na dzień radośniejsze.

Zofia Szymańska

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z Kamiwazy. Kamiwaza stała się jedynym kosmetykiem do włosów, jakiego używam i całkowicie wystarczającym. Moje włosy ze słabych, łamliwych – odżyły, nabrały blasku i witalności. I jest ich więcej. Jestem pod wrażeniem. Imponuję mi skromny, roślinny skład i tak wielka skuteczność. Polecam wszystkim.

Małgorzata Aleksandrowicz