Strona główna

NASZ PRODUKT

Kamiwaza

Kamiwaza to naturalna odżywka, stymulator wzrostu włosów, która stanowi połączenie tradycyjnej wiedzy zielarskiej z zaawansowaną japońską biotechnologią. Poprzez odpowiedni proces ekstrakcji, jesteśmy w stanie przenieść najlepsze właściwości roślin na skórę głowy. Kamiwaza działa biostymulująco bezpośrednio na mieszki włosowe, dzieki czemu hamuje wypadanie i wspomaga wzrost nowych włosów, jednocześnie zwalczając łupież i poprawiając stan skóry głowy.

Sekretem Kamiwazy jest połączenie czterech roślin – buku, brzozy, łopianu i pokrzywy, które od wieków znane są z dobroczynnego działania na włosy i skórę głowy. Odpowiednie stężenie i proporcje wysokiej jakości wyciągów pomagają w walce z każdego typu łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów i łupieżem.

ZADOWOLENI KLIENCI

Opinie

Najlepszy środek

Muszę wyrazić zachwyt preparatem „KAMIWAZA”, ponieważ moje włosy były słabe, kruche, wypadały, słabo rosły. Chciałam ładnie wyglądać jak każda kobieta. Stosowałam różne środki, jakie tylko na rynku się pojawiały, a efekty marne. Dopiero przez przypadek natknęłam się na Kamiwazę, przyznam, że to najlepszy środek jaki miałam do tej pory.

Maria Barańska

Jedyny który pomaga

Odżywka Kamiwaza bardzo pomaga mi w utrzymaniu włosów – byłam w sytuacji beznadziejnej, włosy wychodziły mi całymi garściami. Ponieważ choruję na białaczkę szpikową, od 11 lat biorę chemię w tabletkach. Od czasu kiedy używam Kamiwazy włosy mi nie wypadają, skórę mam bardzo zdrową, a włosów jest coraz więcej. Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki – to jest lek jeden jedyny, który mi pomaga, i moje samopoczucie jest z dnia na dzień radośniejsze.

Zofia Szymańska

 

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z Kamiwazy. Kamiwaza stała się jedynym kosmetykiem do włosów, jakiego używam i całkowicie wystarczającym. Moje włosy ze słabych, łamliwych – odżyły, nabrały blasku i witalności. I jest ich więcej. Jestem pod wrażeniem. Imponuję mi skromny, roślinny skład i tak wielka skuteczność. Polecam wszystkim.

Małgorzata Aleksandrowicz

Nasza idea

Ayla Biolabs to rodzinna manufaktura kosmetyków naturalnych. Od ponad 10 lat łączymy tradycyjne receptury zielarskie i zaawansowaną wiedzę medyczną tworząc produkty o ponadprzeciętnej skuteczności.

Czytaj Więcej

Przyczyny wypadania włosów i naturalne sposoby stymulacji ich wzrostu

Nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie spowodowane są czynnikami endogennymi (uwarunkowanymi genetycznie zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi) i egzogennymi (np. lekami, środkami chemicznymi, nieodpowiednią dietą, stresem czy zanieczyszczeniem środowiska). To wszystko powoduje wyzwalanie w komórkach nadmiernej ilości wolnych rodników tlenowych, co prowadzi do tzw. „stresu oksydacyjnego” odpowiedzialnego za uszkadzanie komórek mieszka włosowego.

Czytaj więcej